Loading...
Dietetycy 2017-06-19T21:44:29+00:00

Paulina Górska

doradca żywieniowy, psychodietetyk

Ukończyła SGGW w Warszawie na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji; specjalizacja – dietetyka. Absolwentka również studiów podyplomowych z zakresu psychologii odżywiania w WSNS w Lublinie.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zaczęła zdobywać już podczas praktyk studenckich i badań naukowych, związanych między innymi z chorobami układu krążenia. Po ukończeniu studiów pracowała w warszawskich przychodniach i poradniach, w których udzielała porad nie tylko pacjentom z nadwagą i otyłością, lecz także każdej osobie dbającej o swoje zdrowie. W Wojskowym Instytucie Medycznym opracowywała diety dla pacjentów znajdujących się w zróżnicowanych stanach chorobowych, ponadto zajmowała się edukacją dzieci otyłych i posiadających nadwagę. Jest właścicielem Centrum Dietetycznego NutriPoint, które istnieje od 2008 roku. Doświadczenie zawodowe stara się uzupełniać o aktualną wiedzę z zakresu dietetyki i dziedzin pokrewnych, biorąc udział w szeregu kursów i szkoleń oraz czytając fachową literaturę. Prowadzi indywidualne konsultacje i układa indywidualnie dopasowane diety, tak aby były przede wszystkim zdrowe, smaczne i wygodne w stosowaniu. Pasja, z jaką wykonuje swój zawód oraz łatwość nawiązywania kontaktu z pacjentami sprawiają, że prowadzone przez nią programy dietetyczne cechuje wysoka skuteczność. Lubi relaksować się, aktywnie wypoczywając. Ulubioną formą spędzania wolnego czasu są dla niej wspólne wycieczki z rodziną – piesze lub rowerowe. Dba o swoją kondycję fizyczną i psychiczną, regularnie biegając.

Ewa Stepek-Szuba

doradca żywieniowy, dietetyk

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku żywienie człowieka i ocena żywności o specjalności Dietetyka na SGGW w Warszawie, studiów licencjackich na kierunku dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie oraz studiów licencjackich na kierunku chemia na UMCS w Lublinie.

Zarówno pracę magisterską, jak i licencjacką oparła na badaniach dotyczących diety bezglutenowej. Dzięki temu, że lubi rozkładać żywność na czynniki pierwsze, łączy dwa wyuczone zawody – dietetykę i chemię. Realizuje się nie tylko w pracy z pacjentami, lecz także edukując innych w zakresie żywienia. Staje podnosi swoje kwalifikacje. Dieta nie jest dla niej systemem ograniczeń i zakazów, ale sposobem zmiany żywienia na lepsze, który przynosi korzyści zdrowotne i poprawia samopoczucie. Wierzy, że każdy człowiek jest inny, dlatego przed zmianą nawyków żywieniowych stara się jak najlepiej poznać pacjenta – z doświadczenia wie, że taka metoda pozwala osiągnąć i utrzymać wymarzony efekt. Lubi gotować, często po „swojemu”, traktując przepisy jako inspirację do stworzenia wyjątkowego dania. Gdy nie zajmuje się żywieniem, poznaje nowe miejsca albo oddaje się lekturze ciekawej książki.

Joanna Reizer

doradca żywieniowy, dietetyk

Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku dietetyka oraz studiów licencjackich w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie na kierunku dietetyka ze specjalnością dietetyka kliniczna.

Dietetyka od dawna stanowi jej pasję, którą rozwija w życiu zawodowym i osobistym. Prace naukowe, jakie napisała, obejmowały zagadnienia związane z nadwagą i otyłością oraz zaburzeniami odżywiania. Doświadczenie zdobywała podczas praktyk, kursów, konferencji współpracy z profesjonalistami. Jej misją jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, inspirowanie, motywowanie i przekazywanie pozytywnej energii, niezbędnej w procesie zmiany stylu życia. Jej głównym celem jest udowodnić, że zdrowe odżywianie nie odbiera przyjemności z jedzenia. Indywidualna współpraca z pacjentem umożliwia skuteczna terapię i długotrwałe utrzymanie rezultatów. Wielką satysfakcję czerpie z sukcesów swoich klientów, którzy dzięki zmianie diety zmieniają swój sposób myślenia, odzyskując witalność i chęć do życia. Jazda rowerem relaksuje ją w podobny sposób, jak czytanie interesujących reportaży. Wolny czas uwielbia spędzać wśród ludzi, w kinie, w teatrze lub na dobrym koncercie