Loading...
Metamorfozy 2017-06-01T21:09:51+00:00
Ania

Asia

Z wagi 87,5kg do 76,5kg w trakcie 3 miesięcy

Dużym sukcesem (oprócz wizualnego) w przypadku Asi jest uregulowanie sposobu żywienia. Ciągła zmiana godzin pracy (system zmianowy) przyczyniała się do nieregularnego jedzenia i wieczornego podjadania. Dzięki współpracy z dietetykiem nauczyła sie jeść regularnie. Sama zachwalała dietę, iż jest bardzo smaczna i prosta. Głównie rozsmakowała się w zupach krem. Stosowała się do wszystkich zaleceń i starała się ćwiczyć każdego dnia. Aktywność fizyczna sprawia jej dużą radość, gdyż zawsze towarzyszyła jej córeczka. Asia jest bardzo zadowolona z efektów diety. Twierdzi, że czuje się lekko i jest pełna pozytywnej energii.

Wojtekzrzuciłkilogramywewspółpracyznaszymdietetykiem

Wojtek

z wagi 116kg do 93kg w trakcie 5 miesięcy

Spadek na wadze jest bardzo widoczny, ponieważ główny ubytek to tkanka tłuszczowa – jest jej mniej aż 21kg! W związku z tym możemy pochwalić się faktem, iż startując z otyłości zakończył metamorfozę z prawidłową masą ciała! Skrupulatnie przestrzegał wszelkich wytycznych, rzetelnie realizował dietę i plan treningowy. W trakcie metamorfozy zmienił się nie tylko jego wygląd, ale i nastawienie do sposobu odżywiania. Zrozumiał, iż regularne i odpowiednio zbilansowane posiłki są kluczem do sukcesu. Zmienił się jego styl życia i nie wyobraża sobie powrotu do odżywiania z przed metamorfozy.

Kasiaschudłakilogramówwtrakcienaszejmetamorfozy

Kasia

Z wagi 117kg do 94kg w trakcie 5 miesięcy

Kasia była zdyscyplinowaną i pracowitą pacjentką, a swoim optymistycznym podejściem do świata zarażała na każdej wizycie. Sumiennie przestrzegała nowego jadłospisu i dbało o to żeby wśród codziennych zajęć znaleźć czas na regularność posiłków oraz aktywność ruchową. Podczas tych miesięcy zdarzały się małe kryzysy, ale za każdym razem udawało się je z pomocą dietetyka pokonać. Stanowiły też próbę sił i pokazały, że uczestniczka poradzi sobie po zakończeniu diety. Nowe nawyki żywieniowe i aktywność fizyczna będą z pewnością procentować jeszcze ładniejszą sylwetką, kondycją i przede wszystkim lepszym samopoczuciem.

Kasiaschudłakg

Kasia

Z wagi 71kg do 59kg w trakcie 3 miesięcy

Na zakończenie metamorfozy udało się zejść do rozmiaru 36/38 . Figura zmieniła się znacząco. Skrupulatnie stosowała się do zaleceń. Twierdził, iż będąc na diecie łatwiej jej zaplanować codzienne zakupy, gotowanie. Schemat spożycia posiłków był zaplanowany i nie musiała zaprzątać sobie głowy myśleniem co przyrządzić danego dnia na obiad. Początkowo zgłaszała ,iż czuje lekkie uczucie głodu wieczorami. Nie trwało to jednak długo – żołądek szybko się obkurczył i porcje były wystarczające, a dieta nie powodowała żadnego dyskomfortu. Ćwiczy w fitness klubie 2-3 x w tygodniu. Kasia jest osobą ambitną i wytrwale dążącą do celu w związku z tym szybki efekt udało nam się uzyskać w krótkim czasie.

Aniaosiągnęłacel.Minuskg!

Ania

Z wagi 88kg do 68kg w trakcie 4 miesięcy

Ania przez cały program żywieniowy bardzo skrupulatnie przestrzegała wszelkich zaleceń. Dzięki dużemu zaangażowaniu z jej strony w sposobie odżywiania udało się nam zmienić bardzo wiele i osiągnąć założony cel. Zanim podjęliśmy współpracę jadła bardzo chaotycznie – nieregularnie, niewiele do południa, a wieczorem dużo, często produkty wysokokaloryczne o nieodpowiedniej jakości odżywczej. W chwili obecnej sposób odżywiania wygląda wzorcowo- posiłki jedzone są o stałych porach, są odpowiednio zbilansowane. Na koniec naszej metamorfozy Ania uzyskała wskaźnik tkanki tłuszczowej mieszczący się w granicach normy. To ogromy sukces, ponieważ zaczynając przygodę z odchudzaniem według pomiarów antropometrycznych kwalifikowana była jako osoba otyła.

Pani Romana schudła 13 kg.

Romana

z wagi 90kg do 77kg w trakcie 3 miesięcy

Główny ubytek to tkanka tłuszczowa – jej poziom zmienił się z 36kg na 27kg. Poziom wody w organizmie spadł nieznacznie -tylko 2,5 kg. Tak duża redukcja tkanki tłuszczowej sprawiła, iż Pani Romana nosi obecnie ubrania o 2-3 rozmiary mniejsze. Realizacja założeń powiodła się w 100%. Dieta oparta była na 5 posiłkach w ciągu dnia, których kaloryczność i rozkład składników odżywczych był tak wyliczony, by następowała odpowiednia redukcja kilogramów w wyznaczonym czasie. Jadłospisy rozpisywane były w przystępnej i łatwej do zastosowania formie – z podaniem przepisów i miar domowych, w celu łatwiejszego dozowania składników i gotowania potraw.