Warsztaty dietetyczne

Zapraszamy na Warsztaty organizowane przez Centrum Dietetyczne NutriPoint!

Warsztaty dietetyczne odbywają się w kameralnych grupkach, które liczą nie więcej niż 15 osób. Dzięki temu każdy uczestnik warsztatów ma okazję zadać nurtujące go pytanie dotyczące prawidłowego odżywiania się.

Warsztaty prowadzone są przez dietetyków, którzy na co dzień wspierają klientów NutriPoint w układaniu planów żywieniowych i osiąganiu wyznaczonych celów. Z tego względu program warsztatów opiera się nie tylko na nieustannie pogłębianej i aktualizowanej wiedzy, ale i na rozległym doświadczeniu naszych specjalistów, zdobytym dzięki setkom godzin konsultacji i pracy z naszymi pacjentami.

Podczas warsztatów znajdziesz odpowiedzi na następujące pytania:

  • Które produkty są naprawdę zdrowe, a jakie tylko na takie wyglądają?
  • Jak czytać etykiety umieszczane na produktach spożywczych?
  • Jakie są przyczyny niepowodzeń w odchudzaniu i jak skutecznie przezwyciężać kryzysy?
  • Dlaczego jesz więcej, niż potrzebujesz?
  • Co jest prawdą, a co mitem wśród nowinek dietetycznych i jak odróżniać jedne od drugich?
  • Jak niektóre produkty spożywcze wpływają na twój stan zdrowia?
To jeszcze nie wszystko! Podczas warsztatów dietetycznych organizowanych przez NutriPoint wzmocnisz swoją motywację do odchudzania, naładujesz się pozytywną energią, a także poznasz inne, równie wspaniałe osoby, które cenią zdrowie i prawidłową dietę dopasowaną do ich indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia.

Metody pracy:

Organizując warsztaty dietetyczne, dokładamy wszelkich starań, aby były one nie tylko wartościowe pod względem merytorycznym, ale by ich formuła była wciągająca. Zależy nam, aby zdobyta w trakcie warsztatów wiedza miała bezpośrednie przełożenie na wyniki osiągane przez naszych klientów. Z tego względu warsztaty dietetyczne w NutriPoint to przede wszystkim zajęcia praktyczne, uzupełnione o atrakcyjne i ułatwiające przyswojenie nowej wiedzy prezentacje multimedialne.

Podczas zajęć czeka cię aktywna praca z arkuszami zadań, analiza składu produktów spożywczych, czy segregacja produktów według różnorodnych kryteriów. Dzięki temu wystarczy rzut oka na etykietę danego produktu i już zawsze będziesz wiedziała, co tak naprawdę kupujesz.
W trakcie warsztatów możesz liczyć na udział w owocnych dyskusjach, pracę samodzielną, w parach oraz grupach.

 

Zapisy:

  • Osobiście w Centrum Dietetycznym NutriPoint przy ul. Jabłońskiego 7/B w Rzeszowie
  • Pod nr telefonu: 17 717 50 68 lub 662 977 885
  • E-mailowo: biuro@nutripoint.pl

  • Uwaga!: Liczba miejsc jest ograniczona.